Niezmiernie miło nam poinformować o oficjalnym otwarciu Klubu Pilota.

 

Z ogromną niecierpliwością czekaliśmy na ten dzień, kiedy będziemy mogli oficjalnie przekazać Państwu naszą klubową flotę wiatrakowców. Od dzisiejszego dnia każdy z klubowiczów ma do swojej dyspozycji całą flotę wiatrakowców AAT oraz nową infrastrukturę stworzoną na potrzeby tego przedsięwzięcia.

Tworząc i rozwijając program pilotażowy dla Klubu Pilota kierowaliśmy się pasją do lotnictwa i wiatrakowców. Klub powstał przede wszystkim dla osób, które chcą pogłębiać swoje umiejętności i pasje bez względu na aktualne doświadczenie i wiedzę.

Przy współpracy z wiodącym producentem wiatrakowców Aviation Artur Trendak i rozwijającym się programem wsparcia WeKeepYouFlying chcemy dostarczyć i umożliwić Państwu wynajem wiatrakowców w pięciu miejscach w Polsce i jednym w Czechach.

Wartym podkreślenia jest fakt, że choć członkowie Klubu Pilota dopiero wylatują swoje pierwsze podniebne godziny to cały system i działania opierają się na sprawdzonym doświadczeniu firmy AAT, która czuwa nad bezpieczeństwem oraz logistyką całego przedsięwzięcia.

 

Więcej o Klubie Pilota na stronie: http://www.klubpilota.pl/onas/

 

Dział Prasowy

Klubu Pilota

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *