Aby marzenia nie pozostawały tylko marzeniami…

Wiele osób zastanawia się nad szkoleniem lotniczym UAGP (ang. Ultralight Auto Gyro Pilot) natomiast nie wie co dalej. Jaki wiatrakowiec będzie dla nich najlepszym rozwiązaniu lub jakie wyposażenie wybrać? Wiele młodych osób także decyduje się na szkolenie UAGP podążając za swoimi marzeniami lecz nie posiada odpowiedniego budżetu na zakup wiatrakowca.

Aby marzenia nie pozostawały tylko marzeniami Klub Pilota przygotował ofertę wynajmu wiatrakowców na godziny. Każda osoba posiadająca Świadectwo Kwalifikacji UAGP oraz ważne badania lotnicze może wypożyczyć wiatrakowiec i nim latać bez konieczności jego zakupu. Oferta skierowana jest do osób, które chcą budować swoje lotnicze doświadczenie bez konieczności zakupu wiatrakowca lub osób, które chcą kupić wiatrakowiec i zastanawiają się jaką konfigurację statku wybrać.

 

Lotnictwo to coś więcej niż pasja… …to styl życia!

Klub Pilota to realizacja marzeń, wymiana doświadczeń oraz rozwijanie życiowych pasji. W klubowych hangarach do dyspozycji Klubowiczów czekają najnowsze wiatrakowce AAT. Wybierasz miejsce, termin oraz statek powietrzny i cieszysz się przyjemnością z latania.

Na co dzień Klub Pilota prowadzony jest przez naszych AMBASADORÓW z AAT, którzy ściśle powiązani są z rynkiem wiatrakowców.  W naszym zespole nie ma ludzi przypadkowych, są to licencjonowani piloci, mistrzowie Świata i Europy, zdobywcy Pucharu Polski i przede wszystkie pasjonaci lotnictwa, dzięki którym będziesz mógł spełniać swoje lotnicze marzenia.

Szczegółowe informacje:

O Klubie Pilota: http://www.klubpilota.pl/onas/

Ambasadorzy: http://www.klubpilota.pl/nasz-zespol/

Członkostwo: http://www.klubpilota.pl/czlonkostwo/

Mapa Klubu Pilota: http://www.klubpilota.pl/lotniska/

 

Szkolenie Lotnicze UAGP

Pierwszym krokiem do spełnienia marzeń jest szkolenie lotnicze UAGP.

Szkolenia odbywają się w nowej formule nauczania. Każdy wykład prowadzony jest w języku polskim (kursant nie musi znać angielskiego, żeby móc latać). Do dyspozycji każdego adepta czeka nowe centrum szkoleniowe. Jako producent wiatrakowców dobieramy maszyny pod gusta i wymagania przyszłych pilotów zapewniając maksymalny komfort i wygodę.

Dla każdego kursanta przygotowaliśmy:

– Flotę wiatrakowców AAT

– Kadrę instruktorów AAT (kilkukrotni mistrzowie Polski, Europy oraz Świata)

– Elastyczne terminy i miejsca szkoleń

– Wewnętrzne lądowiska

– Urozmaicone trasy powietrzne (różne stopnie trudności)

 

Celem programu szkolenia, jest przygotowanie przyszłego pilota do bezpiecznego wykonywania operacji lotniczych, zgodnie z zasadami wykonywania lotów z widzialnością VFR (Visual Flight Rules). Cały program szkolenia został podzielony na dwie części:

Kurs teoretyczny (30 godzin – online) – w trakcie szkolenia adept zdobywa wiedzę z zakresu prawa lotniczego, meteorologii, nawigacji, zasad lotu, łączności oraz budowy i funkcjonowania maszyny.

Kurs praktyczny (minimum 25 godzin) – w czasie szkolenia praktycznego kursanci wykonują loty z instruktorem – minimum 10 godzin, następnie przechodzą do lotów samodzielnych.

Koszt całego kursu to 14 634 zł Netto (18 000 zł brutto = 1 300 zł teoria + 16 700 zł praktyka)

w tym:

– wszystkie materiały szkoleniowe

– ubezpieczenie wiatrakowca

– pomoc i doszkolenie instruktorskie

– wynajem wiatrakowców

– dopuszczenie do egzaminu

– załatwienie wszystkich formalności w ULC

– paliwo! – najczęściej szkoły lotnicze nie uwzględniają kosztów paliwa przy wycenie

– opłata za egzamin

 

Więcej informacji na stronie: http://www.trendak.eu/pl/szkolenia-i-serwis/pilotow/

 

Kontakt:

Patryk Kazimierski

575 100 120

patryk.k@trendak.eu