Zielony dywan, szampan, jupitery, gromkie brawa…

 

Zielony dywan lądowiska, strzały szampanów, flesze aparatów i gromkie brawa skupione na nowych właścicieli wiatrakowców. Na 13. edycji Hangar Party odbyło się przekazanie pięciu nowych wiatrakowców wyprodukowanych przez Aviation Artur Trendak. Tegoroczny trend kolorystyczny to Riviera Blue z pakietem Black Edition. Wiatrakowce z silnikami Turbo  iS rozleciały się po Polsce i Europie a dokładnie:

 

TAIFUN EXCLUSIVE – Polska / Łódź

TERCEL EXCLUSIVE – Polska / Płock

TERCEL EXCLUSIVE – Austria / Excalibur City

TERCEL EXCLUSIVE Polska / Kielce

TERCEL SPORT Polska / Poznań

 

Życzymy bezpiecznych lotów oraz samych słonecznych dni!

#WeKeepYouFlying

 

KLUB PILOTA – Stop Driving Start Flying…

Dosłownym hasłem “STOP DRIVING START FLYING” (z ang. zatrzymaj jazdę zacznij latać) chcemy udowodnić, że w 100% wiatrakowiec może zastąpić samochód. Start wiatrakowca spod domu i możliwość podróżowania w dowolne miejsce w Europie drogą powietrzną jest jak najbardziej realne.

Aktualnie Polska jest jednym z najlepiej rozwijających się Państwa pod względem lotniczej infrastruktury dla wiatrakowców i ultralekkich statków powietrznych. Prywatny sektor przy współpracy z pasjonatami i działaczami lotniczymi tworzą nowe miejsca startów i lądowań co daje coraz większe możliwości lotniczego przemieszczania się.

 

Poglądowa mapa lądowisk oraz miejsc przygodnych znajduje się na stronie: //www.klubpilota.pl/mapaklubupilota/

Twoja podróż może być krótsza o połowę! Przekonaj się o tym sam i umów się na lot!

 

[GALERIA ZDJĘĆ]