HANGAR PARTY // Pokazy lotów koszących…

 

Tym razem dla wszystkich gości była przygotowana nietuzinkowa niespodzianka lotnicza – pokazy lotów koszących (przelot statku powietrznego na bardzo małej wysokości). Każdy pilot biorący udział w imprezie przed wylądowaniem zaprezentował swoje umiejętności i maszynę w locie koszącym.

 

Do najciekawszych przelotów trzeba zaliczyć przelot w kluczu grupy mieszanej (helikopter Robinson R44, samolot Sirius oraz wiatrakowiec w układzie siedzeń tandem) oraz zapierający dech w piersiach przelot samolotu Hatz Classic za sterami, którego zasiadał Wojciech Hajdukiewicz. Hatz Classic, który odwiedził nasze klubowe lądowisko w Baranowie został wyprodukowany w Polsce na podstawie amerykańskich planów tego statku z lat sześćdziesiątych. Skrzydła i śmigło dwupłatowej i dwumiejscowej maszyny są zbudowane z drewna, kadłub z rur stalowych, a cała konstrukcja pokryta jest płótnem.

 

KLUB PILOTA // Lotnictwo to coś więcej niż pasja… …to styl życia!

 

Sezon lotniczy cały czas trwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności lotnicze na loty zapoznawcze oraz szkolenia lotnicze UAGP.

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów przygotowaliśmy indywidualną flotę wiatrakowców Klubu Pilota. Szczegóły dostępne w biurze lotniczym AAT.

 

Kontakt: 575 100 120 // patryk.k@trendak.eu

 

Poniżej zamieszczamy fotorelację z wydarzenia.

#HangarParty #KlubPilota #AviationArturTrendak

 

[galeria zdjęć]